Tok Tutan Detoks Smoothie Tarifi

5 dakikada hazırlanabilen basit ve bir o kadar da lezzetli olan smoothie ile vücudunuzdaki toksinleri uzaklaştırabilirsiniz. Hem zayıflamak için hem de organlarımızın fonksiyonlarını daha iyi yerine getirebilmesi için bu smoothie tarifini uygulayabilirsiniz. Müthiş bir antioksidan olan bu tarif, çeşitli meyvelerden oluştuğu için çok lezzetlidir. 1 porsiyonluk tarifi günde 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz. Süper besin olduğu için tok durmanızı da sağlayacaktır.

Malzemeler
  • 1 Kupa Taze Ananas
  • 1 Kupa Dondurulmuş yaban mersini
  • 1 Greyfurt suyu sıkılacak
  • 2 yemek kaşığı goji berry

Hazırlanışı

Gojileri 1 bardak sıcak su içinde 5 dakika kadar yumuşatın. Gojiler yumuşayınca suyu süzün. Tüm malzemeleri blender veya robot içine ekleyip pürüzsüz kıvam haline gelinceye kadar yüksek hızda karıştırın. 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırladığınız smoothie’yi hem siz tüketebilir hem de misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Oldukça lezzetli bir yapıya sahip olduğundan dolayı içimi çok rahattır. Her gün bu smoothie’den taze olarak hazırlayın ve tüketin. Kısa bir süre sonra vücudunuzdaki değişimi farkedeceksiniz.

Basın Bülteni

Diyetisyen Hale Taşgın’ın basılı ve görsel medya da yer alan haberleri.

Randevu Talep Formu

Sağlıklı beslenme ile ilgili tüm sorularınız için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Sürekli formda kalarak sağlıklı bir yaşam için doğru beslenme şart! Sizin için özel olarak hazırladığımız kişiye özel beslenme programı ile hep sağlıklı kalın…

Hale Taşgın
Diyetisyen

Online Diyet formunu doldurup size özel beslenme programını alabilirsiniz...